Zgłoś Twoje dziecko do konkursu "Ruszaj z przedszkolakiem łamigłówek szlakiem"

"Bez języka ani rusz"

W dniu 15 marca, odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego zorganizowanego przez Panią Katarzynę Gaweł pt. "Bez języka ani rusz". Konkurs polegał na wykonaniu przez dzieci z grupy "Pszczółek" pracy plastycznej ukazującej - Do czego przydaje się znajomość języka angielskiego podczas wycieczki za granicą? Dzieci z zapałem zabrały się za tworzenie prac konkursowych, a ich kreatywność i zaangażowanie zostało docenione przez jury. Powstały piękne prace z których stworzona została wystawa pokonkursowa. Gratulujemy Tosi, Zuzi i Karolinie, których prace zostały wyróżnione nagrodami książkowymi oraz pozostałym dzieciom za aktywny udział w konkursie. Dziękujemy bardzo Pani Katarzynie Gaweł za przeprowadzenie konkursu i ufundowanie nagród.

opr. Kinga Żółta
Komunikat 2019-03-18, 17:14 | autor: Przedszkole WG